İşbir Ailesi

İşbir Holding A.Ş.

İşbir Holding A.Ş.’nin bağlı ortaklıkları olan İşbir Sentetik Dokuma Sanayi A.Ş., İşbir Sünger Sanayi A.Ş.’nin bugün Ankara, İzmir ve Balıkesir’de bulunan fabrikalarında faaliyet göstermektedir.

Kuruluşundan beri halka açık bir şirket olan İşbir Holding, Sermaye Piyasası Kurulu’na tabi olarak her zaman, çağdaş ekonominin gereklerini yerine getirmiştir.İşbir Holding’in ilk kuruluşundan bu yana temel stratejisi, sahip olduğu her bir İşbir Şirketi’ni sektörünün önde gelen şirketi yapmak, verimliliği ve kârlılığı yüksek şirketlerle ülke kalkınmasına katkı sağlamak ve bu surette ortaklarına sürekli kâr payı dağıtabilmektir.

Siteye Git: http://www.isbir.com.tr/

 

İşbir Sentetik Dokuma Sanayi A.Ş.

1968 yılında kurulan firma güçlü mali yapısı – Holding mülkiyeti ve yönetimi- günlük 50.000 adet üretim kapasitesi- miktar ve kalitede sektör lideri, hijyenik üretim de dahil olmak üzere tamamen dikey entegre edilmiş tesislere sahiptir.

Siteye Git: https://www.isbirbigbag.com/

 

İşbir Yatak

İşbir Yatak, İşbir Holding’in en genç yatırımıdır. Aslen hammadde üreticisi Holding’in tüketici ile buluşan tek şirketidir.

Dünyada gelişen teknolojiyi sektöre adapte etme misyonu doğrultusunda 1999 yılından bu güne işbir Sünger San. A.Ş.’nin sahip olduğu bilgi birikimini ve tecrübeyi, teknolojinin, sağlık ve uyku konforu için kullanımı felsefesi ile yatak sektörüne aktarmaktadır. Oldukça fazla oyuncusu olan ve son yıllarda çok dinamikleşen yatak pazarının oluşmasında söz sahibi olan İşbir Yatak, A+,A- müşteri grubunda pazar lideridir.

Siteye Git: https://www.isbiryatak.com/

 

İşbir Ziraat

İŞBİR HOLDİNG 1968 yılında kurulmuş olup 3.000’i aşkın çalışanı 250.000m2 ’lik toplam kapalı üretim alanı 250 Milyon USD’e yaklaşan cirosu, 100 Milyon USD’ı aşan ihracat hacmi ile Türk ekonomisine hizmet etmekten gurur duyan 3.500 ortaklı bir topluluktur. Bir İŞBİR HOLDİNG girişimi olan İşbir Ziraat, İşbir Sünger Sanayi A.Ş. bünyesinde 2008 yılında Ankara’da kurulmuştur

Siteye Git: http://www.isbirziraat.com/

 

İşbir Pazarlama ve İhracat A.Ş.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.